ART / Misc. paintings / Collage 16123157
nr 1612 3157
Annie Boberg
(f. 1948), Sverige
Annie Boberg (b. 1948), Sweden. Signed, dated 1967. Collage på duk, 60x60 cm, unframed,
Signerad, daterad 1967. Collage på duk, 60x60 cm, oramad
Annie Boberg, Swedish artist born 1948.
SEK 900
Monday April 15 2024
at 20:36:00
100 kr
700 kr
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
600 kr (Robot)
700 kr
700 kr (Robot)
800 kr